Dopis studentům

Moji milí studenti současní i budoucí,

nejprve mi dovolte, abych vás pozdravila a vyjádřila radost nad tím, že se můžeme po dlouhé době na kurzech a rodinných konstelacích setkat.

Nevím jak vám, ale mně ta vynucená přestávka zaviněná různými omezeními kvůli Covidu přišla nekonečná.

Sama jsem prošla covidovou nákazou, zápalem plic, pobytem v nemocnici, kyslíkem i Rendesivirem. Z vlastní zkušenosti vím, že to není žádná legrace. Dostávala jsem od mnohých z vás slova povzbuzení a přání uzdravení, za což z celého srdce děkuji.

Věřím, že v současné době se všechno obrací v dobré. Proto jsem mohla vytvořit harmonogram kurzů a konstelací do konce roku a doufám, že nebudu nucena kurzy rušit jako v minulých letech.

Měla jsem v plánu i spoustu přednášek, kde bych lidi seznámila s tím, co kurzy Proměny – specializovaná kineziologie, nabízejí. Přednášky také nebyly. Chci vás poprosit, zdali byste mohli svým známým a přátelům, kteří jsou na stejné vlně s námi o kurzech povědět.

Americká lektorka Carol Ann Honz se ozvala naposledy o Velikonocích a psala, jak se jí stýská po českých studentech a že se velmi těší, až opět přijede.

Chci vás také informovat, že v červnu minulého roku byla ustanovena Platforma, která byla představena na Mezinárodním kongresu zdraví 2020 v Praze. Cílem Platformy je vytvoření celoevropské a celosvětové databáze zahrnující všechny obory tradiční, komplementární a integrativní medicíny (TCIM), aby mohl každý odborník i laik získávat a využívat informace v oblasti nemedicínských terapií a holistické léčby.

Letos, 10. – 12.září bude činnost Platformy oficiálně zahájena na Mezinárodním kongrese zdraví 2021 v Praze, jehož mottem: „Zdraví nezná hranic – hledejte co nás spojuje.“

Je to celosvětově unikátní projekt. Jde o to, poskytnout společný prostor všem oborům TCIM, (tzn. i kineziologii) umožňující svobodnou a výhodnou spolupráci, sdílenou a vzájemnou přátelskou podporu bez jakékoli cenzury, prostor v jistém smyslu podobný portálu Wikipedie.

Vzhledem k mé dlouhodobé práci s kineziologií mám tu čest být členkou předsednictva kongresu.

Pro ty, které mé informace o zářijovém mezinárodním kongresu oslovili, přikládám další informace.

Moc a moc se těším na osobní setkání.

Míla