Dopis studentům

Moji milí,

tak mi pomalu  končí licence na lektorování One Brain. Již počátkem roku jsem vám tuto skutečnost oznámila. Že s výukou kineziologie končím. Věřte, že to bylo rozhodnutí těžké.

Neuměla jsem si představit, že se nebudu setkávat s lidmi, kteří jsou se mnou naladěni na stejnou vlnu, že v naší ELPIDĚ, kde nám všem, troufám si říci, bylo fajn, budou cizí lidé, protože školu pronajmu. No,  a na toto dilema se asi Vesmír nemohl dívat a zkontaktoval mně s mojí učitelku One Brain  Carol Ann Hontz, která mne před více než dvaceti lety přivedla na cestu na které mne provázíte i Vy – moji studenti.

Takže nám škola zůstane pro kurzy nové, kurzy, které vychází z One Brain, kurzy které vytvořila Carol, kurzy, na které Vás všechny srdečně zvu

Koncem dubna proběhl kurz Mentální zaostření a Božská ženskost. Kdo na kurzech byl, tak určitě potvrdí, že to stálo za to.

V září nás čeká Plazmová energie a Ty – věčně mladý.

Kurzy v září i listopadu budou v kongresovém sále hotelu Purkmistr, Selská náves – Plzeň Černice.

V ELPIDĚ bude kurz Mentální zaostření. Tento kurz Carol opakuje pro studenty  kteří v dubnu nemohli přijít. Je dobré, když tento základní kurz lidé absolvují před návštěvou kurzů dalších.

Práce s klientem je podle tohoto kurzu velmi zjednodušená, korekcí je pouze 11 a zkrátil se i čas věnovaný sezení.

Pak ještě jedna novinka. Pro některé  nepříjemná, ale nutná.

Současně s přihláškou na milarut@tiscali.cz bude potřeba poslat i zálohu  ve výši 500,- Kč.

Účet č. 721386329/0800

Do zprávy pro příjemce uveďte název kurzu a vaše jméno.  Př. Čakry –  Nováková

Musela jsem k tomuto opatření přistoupit, protože ne všichni, co se přihlásí, přistupují k účasti na kurzu zodpovědně. Mně je trapně, když se Carol ptá, kolik bude na kurzu lidí, sdělím jí počet a potom čtvrtina lidí nepřijde.

Kdo bude potřebovat nocleh, tak to prosím oznamte společně s přihláškou.

Zdraví a těší se na vás Míla