Kurz Bibiany Voroňákové 26. – 27. 8. 2017

Datum konání: 26. – 27. 8. 2017

Čas konání: 9:00-16:30

Místo konání: Elpida Plzeň

Kurz vede: Ing. Bibiana Voroňáková

Cena: 1.900,- Kč

Kurz s originálními Audio meditacemi autorky Sanayi Roman a jejího duchovního průvodce Orina s překladem do češtiny.

Pomocí postupů v tomto kurzu si můžete přitáhnout životního partnera, duši dítěte, nebo vnést do svého života trvalé přátelství.

 

Jste připraveni potkat někoho, s kým se budete cítit hluboce spojeni na úrovni duše, sdílet s ním či s ní společnou cestu a společně růst? Naučte se, jak si do svého života přitáhnout svou spřízněnou duši, která pozvedne to, kým jste, spojí se s vámi na úrovni duše a bude pro vás zdrojem lásky. Prozkoumejte, zda-li jste připraveni potkat svou spřízněnou duši. Setkejte se se svou duší na vnitřních rovinách, přitáhněte si spřízněnou duši a připravte svou osobnost na to, aby tento člověk vstoupil do vašeho života. Poznejte při práci s těmito meditacemi více sebe sama a věřte, že si můžete přitáhnout spřízněnou duši a mít milující vztahy, jaké si přejete!

 

Z obsahu kurzu:

Meditace 1: Navázání kontaktu na úrovni duší

Meditace 2: Setkání na úrovni duší

Meditace 3: Poznejte více svou spřízněnou duši

Meditace 4: Prozkoumejte potenciální vztah

Meditace 5: Příprava na vaši spřízněnou duši

Meditace 6: Promluvte se svým vnitřním rádcem

Meditace 7: Práce s podosobností

Meditace 8: Přivolejte si svou spřízněnou duši 

 

  • Obsahem kurzu bude práce s těmito originálními Audio meditacemi Sanayi Roman s překladem do češtiny, dále pak práce s afirmacemi, kartami, společné sdílení a mnoho dalšího…
  • Účastníci obdrží 20ti stranový manuál v češtině – autorizovaný překlad uvedených meditací a postupů, se kterými se bude na kurzu pracovat. Účastníci tak budou moci s těmito meditacemi a postupy pracovat dále sami doma.
  • Sanaya Roman společně se svým duchovním průvodcem Orinem budou adresně této skupině v daném čase přenášet vysílání energií pro úspěch skupiny i každého z účastníků.
  • Tento kurz je určen především pro ty, kteří neumí anglicky a nemohou si tak zakoupit originální nahrávky Orinových meditací v angličtině. Kurz je také určen i pro ty, kteří s meditacemi pracují, ale chtějí navíc zažít energii a sílu skupiny lidí pracujících společně na jednom tématu.

Kurz vede Ing. Bibiana Voroňáková – Lektorka s 12tiletou praxí v oblasti osobního rozvoje překladů a tlumočení z anglického jazyka, organizace seminářů i rozsáhlou osobní zkušeností s prací Sanayi Roman.

 

Více informací také na Agentura Samsara www.samsara.cz

You may also like...