Kurz Čištění bloků

Datum konání: 27. – 28. 2. 2015

Čas konání: 9:00-16:30

Místo konání: Elpida Plzeň

Kurz vede: Ing. Bibiana Voroňáková

Cena: 1.700,- Kč

Kurz s originálními Audio meditacemi autorky Sanayi Roman a jejího duchovního průvodce Orina s překladem do češtiny.

Tyto vedené meditace vám mohou pomoci, pokud zažíváte při svém spirituálním růstu bloky, překážky, výzvy či sebedestruktivní vzorce. Můžete s nimi pracovat na tom, abyste zanechali zápasení a omezení a zažívali ve svém životě větší svobodu.

Pročistěte a otevřete si své čakry a vytvořte si více harmonie, klidu, vyrovnanosti a lásky. Použijte sílu elementů a svého Božského já ve svém nitru a vyčistěte si bloky a překážky v některé z oblastí svého života. Rozpoznejte vzorce, které se vám neustále opakují a přepište svou minulost. Prozkoumejte, které vaše já se necítí být akceptováno a milováno a přiveďte tuto svoji část k větší lásce.

Podnikněte cestu do některého ze svých minulých životů, abyste poznali příčinu svých současných potíží, či se dozvěděli více o tom, kdo jste a jaké silné stránky a talenty jste si přinesli do tohoto života. Zbavte se strachu, obav a negativních emocí. Opusťte zápasení a nechte se unášet proudem života. Otevřete se většímu přijímání a naučte se věřit, že si zasloužíte své vyšší dobro. Věřte, že vesmír je bezpečný, přátelský a funguje dokonale.

 

Z obsahu kurzu:

Meditace 1 – Otevírání a harmonizování čaker

Meditace 2 – Věková regrese: přepište svou minulost

Meditace 3 – Čištění bloků

Meditace 4 – Jsem milován/a, hoden/a lásky

Meditace 5 – Otevřít se přijímání

Meditace 6 – Cesta do minulých životů

Meditace 7 – Zbavte se strachu a obav

Meditace 8 – Přestaňte zápasit – vesmír je dokonalý

 

  • Obsahem kurzu bude práce s těmito originálními Audio meditacemi Sanayi Roman s překladem do češtiny, dále pak práce s afirmacemi, kartami, společné sdílení a mnoho dalšího…

 

  • Účastníci obdrží 20ti stranový manuál v češtině – autorizovaný překlad uvedených meditací a postupů, se kterými se bude na kurzu pracovat. Účastníci tak budou moci s těmito meditacemi a postupy pracovat dále sami doma.

 

  • Sanaya Roman společně se svým duchovním průvodcem Orinem budou adresně této skupině v daném čase přenášet vysílání energií pro úspěch skupiny i každého z účastníků.

 

  • Tento kurz je určen především pro ty, kteří neumí anglicky a nemohou si tak zakoupit originální nahrávky Orinových meditací v angličtině. Kurz je také určen i pro ty, kteří s meditacemi pracují, ale chtějí navíc zažít energii a sílu skupiny lidí pracujících společně na jednom tématu.

 

Kurz vede Ing. Bibiana Voroňáková – Lektorka s 10tiletou praxí v oblasti osobního rozvoje, překladů a tlumočení z anglického jazyka, organizace seminářů i rozsáhlou osobní zkušeností s prací Sanayi Roman.

 

Více informací také na Agentura Samsara www.samsara.cz

You may also like...