Kurz Transformace: rozvíjení osobnosti

Datum konání: 25. – 26. 2. 2017
Čas konání: 9:00-16:30
Místo konání: Elpida Plzeň
Kurz vede: Ing. Bibiana Voroňáková
Cena: 1.900,- Kč

Kurz s originálními Audio meditacemi autorky Sanayi Roman a jejího duchovního průvodce Orina s překladem do češtiny.

Tento kurz je určen těm z vás, kteří jste na cestě duchovního růstu a zažíváte výzvy přicházející s touto cestou zrychleného probouzení. Můžete se cítit zahlceni nebo přestimulovaní, mohou se u vás objevovat stará témata, změny nálad nebo pocit, že nic není skutečné nebo stabilní. Abyste rostli harmonickým způsobem, musíte vzít svou osobnost sebou.

Tento kurz vám umožní projít tímto stavem vnitřního růstu s větší radostí, sebeláskou a lehkostí. Meditace, které obsahuje, na téma vztahy, čištění bloků a rozvíjení svého těla, využívají mnoho nástrojů světla, které vám pomohou udělat tento přechod od omezení směrem k radosti mnohem lehčeji.

Když rozvinete svou osobnost, můžete růst dvakrát rychleji. Váš vnitřní hlas vás bude povzbuzovat. Budete se cítit více motivováni, energizováni a podporováni univerzem kolem vás.

Z obsahu kurzu:

Meditace 1: Sebeoceňování
Meditace 2: Uznání své cesty probouzení
Meditace 3: Zaměření dovnitř: slyšet hlas srdce
Meditace 4: Zaměření vzhůru: slyšet hlas mistrů a průvodců
Meditace 5: Sami sobě rodičem: změňte minulost
Meditace 6: Vytvořte si budoucnost pomocí světla
Meditace 7: Prohlédněte za svou mysl: otevření vaší vyšší mysli
Meditace 8: Cesta do Chrámu Mistrů

•    Obsahem kurzu bude práce s těmito originálními Audio meditacemi Sanayi Roman s překladem do češtiny, dále pak práce s afirmacemi, kartami, společné sdílení a mnoho dalšího…

•    Účastníci obdrží 20ti stranový manuál v češtině – autorizovaný překlad uvedených meditací a postupů, se kterými se bude na kurzu pracovat. Účastníci tak budou moci s těmito meditacemi a postupy pracovat dále sami doma.

•    Sanaya Roman společně se svým duchovním průvodcem Orinem budou adresně této skupině v daném čase přenášet vysílání energií pro úspěch skupiny i každého z účastníků.

•    Tento kurz je určen především pro ty, kteří neumí anglicky a nemohou si tak zakoupit originální nahrávky Orinových meditací v angličtině. Kurz je také určen i pro ty, kteří s meditacemi pracují, ale chtějí navíc zažít energii a sílu skupiny lidí pracujících společně na jednom tématu.

Kurz vede Ing. Bibiana Voroňáková – Lektorka s 12tiletou praxí v oblasti osobního rozvoje překladů a tlumočení z anglického jazyka, organizace seminářů i rozsáhlou osobní zkušeností s prací Sanayi Roman.

Více informací také na Agentura Samsara www.samsara.cz

You may also like...