Žít své životní poslání (3. – 4. 3. 2018)

Datum konání: 3. – 4. 3. 2018

Čas konání: 9:00 – 16:30h

Místo konání: Elpida Plzeň

Kurz vede: Ing. Bibiana Voroňáková

Cena: 1.900,- Kč

 

Kurz s originálními Audio meditacemi autorky Sanayi Roman a jejího duchovního průvodce Orina s překladem do češtiny.

 Prozkoumejte na tomto kurzu své životní poslání a podívejte se na svůj život z perspektivy svého vyššího já a své duše.

V tomto kurzu budete vedeni k tomu, abyste se dozvěděli více o svém životním poslání a podívali se na svůj život z perspektivy svého vyššího já a své duše. Vrátíte se zpět do svého dětství, abyste se podívali na to, jaké zprávy vám sdělovaly vaše dětské sny o vašem životním poslání. Budete vedeni k tomu, abyste se na vnitřních rovinách setkali se svou skupinou duší, která spojí své světlo s vaším, aby vám dodala sílu a odvahu a podporovala vás v každém okamžiku v nalezení a žití vašeho životního poslání.

Budete přijímat energii od velmi rozvinuté bytosti světla, Osvícené bytosti, abyste získali více jasnosti a vhledu do svého životního poslání v různých oblastech svého života. Budete se spojovat s mnoha dalšími bytostmi světla, abyste přijímali jejich dary světla a vědomí. Naučíte se, jak se sladit s plánem lidstva, abyste věděli, jaké kroky máte jako další udělat, a sladili všechno, co děláte, s vyššími silami univerza. Budete rozvíjet svou osobnost, aby tak lépe poznala a vykonávala cíle vašeho vyššího já a duše.

Tento kurz byl výsledkem Orinovy soustředěné práce po dobu jednoho roku a byl původně vyučován jako živý seminář. Během živého semináře byl vytvořen vortex energie, který stále existuje a zesiluje se v průběhu času, a to s každým dalším člověkem, který se kurzu zúčastní.

 

Z obsahu kurzu:

Meditace 1: Prozkoumání raných obrazů a snů
Meditace 2: Životní poslání z perspektivy vyššího já

Meditace 3: Životní poslání z perspektivy Duše
Meditace 4: Životní poslání z perspektivy Hvězdy

Meditace 5: Setkání se s Mistrem a skupinou spřízněných duší
Meditace 6: Transformování překážek

Meditace 7: Ranní meditace
Meditace 8: Slavnost se Sanat Kumara

  • Obsahem kurzu bude práce s těmito originálními Audio meditacemi Sanayi Roman s překladem do češtiny, dále pak práce s afirmacemi, kartami, společné sdílení a mnoho dalšího…
  • Účastníci obdrží 20ti stranový manuál v češtině – autorizovaný překlad uvedených meditací a postupů, se kterými se bude na kurzu pracovat. Účastníci tak budou moci s těmito meditacemi a postupy pracovat dále sami doma.
  • Sanaya Roman společně se svým duchovním průvodcem Orinem budou adresně této skupině v daném čase přenášet vysílání energií pro úspěch skupiny i každého z účastníků.
  • Tento kurz je určen především pro ty, kteří neumí anglicky a nemohou si tak zakoupit originální nahrávky Orinových meditací v angličtině. Kurz je také určen i pro ty, kteří s meditacemi pracují, ale chtějí navíc zažít energii a sílu skupiny lidí pracujících společně na jednom tématu.

 

Kurz vede Ing. Bibiana VoroňákováLektorka s 12letou praxí v oblasti osobního rozvoje překladů a tlumočení z anglického jazyka, organizace seminářů i rozsáhlou osobní zkušeností s prací Sanayi Roman.

Více informací a registrace na Agentura Samsara www.samsara.cz

You may also like...