Kurzy s Carol Ann Hontz

Carol Ann Hontz

Mezinárodní přednášející, učitel v Americe a střední a východní Evropě. Má přes 25 let zkušeností ve specializované kineziologii, která dokazuje, že stres z raného života způsobuje v současnosti každodenní fyzickou, mentální a emoční bolest. Tato metoda většině lidí umožňuje stát se vibračně zdravými a šťastnými!

Kurzy v České Republice 1. pol. 2019

Čas: dle harmonogramu

Místo: Plzeň

Cena: Na kurzy je nutné se předem přihlásit na e-mailové adrese: milarut@tiscali.cz. Cena jednodenního kurzu je 1.900,- 
a dvoudenního 3.800,- Kč. Na oba typy kurzů je nutné zaplatit zálohu 500,- Kč na účet číslo: 721386329/0800 a do variabilního symbolu napište datum kurzu.

Poznámka: Záloha se v případě neomluvené neúčasti na kurzu nevrací!!!

Anotace kurzů

Mentální zaostření – 2 dny

Tento kurz je základním úvodem do aplikované kineziologie. Naučíte se, jak vytestovat svalový test (bio-zpětnou vazbu), časovou regresi (navrácení se do času vzniku Vašeho stresu, stresové situace) a dalších pár technik pro jemné odstranění tohoto stresu. Během tohoto kurzu praktickými ukázkami a samotným zkoušením se naučíte základní kroky, jak vést osobní sezení s klientem.

Hojnost – 1 den

Kde ve svém životě zažíváte hojnost? V jakých oblastech naopak pociťujete nedostatek? Je to v oblasti zdraví, vztahů, kariéry, komunikace, materiálních jistot, volného času, pohody, naplnění, kreativity, spirituality?  Přijďte propustit a uvolnit starý strach, omezující vzorce chování. Zvolte si život v hojnosti tady a teď!    

Můžeme mluvit? – 2 dny

Většina z nás se nenarodila se strachem z mluvení na veřejnosti – získali jsme ji. Byli jste kritizováni, když jste řekli něco, co „oni“ považovali za špatné? Jak jste se cítili ohledně této kritiky, může s Vámi tato kritika dnes ještě stále být v podobě Vašich emocionálních pastí, které ovlivňují to, jak přemýšlíte, volby, které děláte, a Váš úspěch s jak velkou jistotou ostatním sdělujete Vaši pravdu ve všech oblastech Vašeho života.

Strach, závislosti, posedlosti – 1 den

Strach z raného dětství, pokud není opraven, se projeví později jako závislost, a ta se posléze změní v posedlost. Na tomto semináři se zaměříme na nápravu raných obav, čímž napravíme závislosti a posedlosti.

Božská ženskost – 1 den

Jak byla potlačena Božská ženská přirozenost? Jaká je role žen dnes v domácnosti, na pracovišti, ve vztazích a ve společnosti? V tomto kurzu budou dámy opět objevovat uklidňující, vyživující, jemné, tvůrčí stránky své bytosti.

Ty, věčně mladý – 1 den

Obrátit proces stárnutí? Musíte jen zůstat v současné době – nemusíte se bát o minulost a budoucnost. Naše myšlení a životní styl určují způsob, jakým stárneme nebo zůstáváme mladí. Milovat sebe je nejmocnější lék na stárnutí.

Rovnováha těla – 2 dny

Kurz nabízí techniky k vytváření rovnováhy fyzického těla prostřednictvím emocí, stejně jako informace o testování pro nás vhodných potravin, detoxikaci, vytváření a udržení si zdravého životního stylu, navzdory tomu, co se děje ve vnějším světě

Plazmová energie – 1 den

S Láskou jsi Nekonečná Síla! Jste plazmová síla! S vědomím plazmatu můžeme manifestovat cokoliv. Kurz slouží k odblokování a pomůže Vám dovolit si vědomě ovládat Vaše tvoření a vytváření ve vnějším světě!

Čas – 1 den

Na tomto semináři odstraníme bloky týkající se našeho pojetí času a toho, jak využíváme čas. Naučíme se efektivně a účinně pracovat s iluzí času, respektujíce časová okna, která nám byla přidělena k dokončení našich misí na této pozemské cestě.

Rozvíjející se vztahy – 1 den

Vztahy, to je stresor číslo jedna všech dob. Jaké jsou Vaše primární vztahy, vztahy s kolegy, šéfem, zaměstnanci, rodiči, Vašimi dětmi, tchýní, sousedy? Musíme však mít na paměti, že nejdůležitější vztah je nás k sobě samému.

Čakry – 1 den

Čakra“ je Sanskrit znamenající „kolo“. Účelem čaker je šířit elektronické světlo v celém těle. V tomto kurzu budeme vyvažovat náš čakrový systém uvolněním našich emocionálních bloků, abychom zvýšili své vibrace.

Jak moc jsi svobodný? – 1 den

Kdo nebo co vás blokuje a bere Vám Vaši moc a volbu? Pět procent světa ovládá 95% populace. Když jste svobodní, jste silní a dokážete si představit a vytvořit nové vědomí, nové skutečnosti, nové způsoby bytí.

Odstraňte šikanu z vašeho života – 1 den

Ti, co šikanují jsou obvykle krutí vůči někomu, kdo je slabší než ostatní. Rádi mají ostatní lidi pod kontrolou a mohou fyzicky či citově napadat ostatní slovy. Jste obětí šikany, nebo jiných fyzických či citových zranění? Naučte se, jak převzít zodpovědnost a vystoupit z role oběti, z cyklu být šikanován nebo šikanování ostatních!

 

Přihlášky a informace:

Mgr. Miloslava Rutová, Sporná 15, 326 00 Plzeň, 603 213 166

e-mail: milarut@tiscali.cz, www.elpida-plzen.cz

Kurzy i pracovní semináře se konají na adrese:

ELPIDA s.r.o., V Kamení 43 A, Plzeň – Bručná (pokud není uvedeno jinak¨)

K Elpidě lze dojet od Hlavního nádraží trolejbusem č. 13  – nástup na Anglickém nábřeží směr Nákupní centrum Olympia, výstup stanice Fialková. Ulicí Fialková přijdete k hlavní silnici Nepomucká, tu přejdete a pokračujete dále. Po asi 50 m se dáte doprava do ulice V Kamení.

Pro zájemce je v ELPIDĚ možnost ubytování (prosím informujte se předem telefonicky nebo emailem).

K Hotelu Purkmistr je možno dojet rovněž trolejbusem č. 13  – nástup na Anglickém nábřeží směr Nákupní centrum Olympia, výstup stanice Generála Lišky. Poté pěšky ulicí vpravo dolů.