Kurzy s Carol Ann Hontz

Carol Ann HontzVýsledek obrázku pro carol ann hontz

Mezinárodní přednášející, učitel v Americe a střední a východní Evropě. Má přes 25 let zkušeností ve specializované kineziologii, která dokazuje, že stres z raného života způsobuje v současnosti každodenní fyzickou, mentální a emoční bolest. Tato metoda většině lidí umožňuje stát se vibračně zdravými a šťastnými!

 

Kurzy v České Republice podzim 2018

Čas: 09:00-17:00, 26. a 30. září, 2018
Místo: Plzeň
Cena: 1900Kč/den

 

Mentální zaostření: 27. září, 2018  –  Čtvrtek

Tento kurz je základním úvodem do aplikované kineziologie. Naučíte se, jak vytestovat svalový test (bio-zpětnou vazbu), časovou regresi (navrácení se do času vzniku Vašeho stresu, stresové situace) a dalších pár technik pro jemné odstranění tohoto stresu. Během tohoto kurzu praktickými ukázkami a samotným zkoušením se naučíte základní kroky, jak vést osobní sezení s klientem.

Plazmová energie: 28. září, 2018 – Pátek

S Láskou jsi Nekonečná Síla! Jste plazmová síla! S vědomím plazmatu můžeme manifestovat cokoliv. Kurz slouží k odblokování a pomůže Vám dovolit si vědomě ovládat Vaše tvoření a vytváření ve vnějším světě!

 Ty, věčně mladý: 29. září, 2018 – Sobota

Obrátit proces stárnutí? Musíte jen zůstat v současné době – nemusíte se bát o minulost a budoucnost. Naše myšlení a životní styl určují způsob, jakým stárneme nebo zůstáváme mladí. Milovat sebe je nejmocnější lék na stárnutí!

Jak moc jsi Svobodný?: 30. září, 2018 – Neděle

Kdo nebo co vás blokuje a bere Vám Vaši moc a volbu? Pět procent světa ovládá 95% populace. Když jste svobodní, jste silní a dokážete si představit a vytvořit nové vědomí, nové skutečnosti, nové způsoby bytí.

Čakry: 23. listopadu, 2018 – Pátek

„Čakra“ je Sanskrit znamenající „kolo“. Účelem čaker je šířit elektronické světlo v celém těle. V tomto kurzu budeme vyvažovat náš čakrový systém uvolněním našich emocionálních bloků, abychom zvýšili své vibrace.

Rovnováha těla: 24. a 25. listopadu, 2018 – Sobota a Neděle

Kurz nabízí techniky k vytváření rovnováhy fyzického těla prostřednictvím emocí, stejně jako informace o testování pro nás vhodných potravin, detoxikaci, vytváření a udržení si zdravého životního stylu, navzdory tomu, co se děje ve vnějším světě.

Seznam kurzů Carol Ann Hontz

Přihlášky:
email: milarut@tiscali.cz
tel: 603 213 166

You may also like...