Přednáška One Brain v Kadani

Ve čtvrtek 29.10. proběhla v rámci prvního podzimního setkání „Dámského klubu“ přednáška o Kineziologii – One Brain v Kadani v kulturním centru Střelnice.

Toto téma, doplněné o módní přehlíku a vystoupení mladého kytaristy, přilákalo do sálu mhoho posluchaček a také posluchačů. Míla zúčastněným krátce popsala příběh své cesty k One Brain a své současné působení a došlo také na ukázku několika drobných cviků, které nám pomohou k lepšímu soustředění a koordinaci prave a levé hemisféry.

Stejně jako na přednáškách v Jilemnici, Turnově a Trutnově, kde přišlo více než 150 posluchačů, se ukázal obrovský zájem o tuto metodu a s ohledem na velmi nabitý kalendář jsme i v Kadani doporučili všem, kteří by rádi využili pomoci Kineziologie – One Brain, účast na některém z kurzů. Pokud se zúčastníte prvního nebo prvních dvou stupňů, bude přínos pro vás rozhodně větší, než několik návštěv v poradně. Navíc můžete díky této účasti pomoci nejen sobě, ale také svým blízkým.

Protože stupeň jedna a dva před nedávnem proběhly, pracujeme už nyní na harmonogramu kurzů na příští rok, který po jeho dokončení zveřejníme na těchto stránkách. Pokud se zaregistrujete, budeme vás o zveřejnění harmonogramu informovat i mailem.

Těšíme se na vás,

Vaše Míla